Make your own free website on Tripod.com

Pengedar Berdaftar Bagi  Elken Sdn Bhd


 [Laman Utama]  [MRT]  [Produk]  [Testimoni]  [Syarikat]  [Kenapa Elken]  [Aktiviti]  [Stokis]  [Pengedar] [Forum] [Pra Pendaftaran]

 

URUSAN MENDAPATKAN PRODUK DAN BELIAN. UNTUK PERTANYAAN LANJUT, 

SILA HUBUNGI PEMILIK WEBSITE DI 0123826762

 

PENGEDAR KAWASAN KLANG VALLEY

SELAKU PEMILIK WEBSITE

JOHOR

UTM - Siti Salhawati 019-9611518

SELANGOR

Puchong Kinrara - Azlina Bt Dollah 03-80709759, 019-9460753

Puchong Kinrara - Zepean 0163608415

Puchong Kinrara - Rohida Sharrif  03-80706459

Shah Alam - Rafida 03-55111988

Serdang - Norbani 013-3486175

USJ/Kelana Jaya - Jismi Azahari 0123775927

Petaling Jaya - Mohd Azhar 0122634832

Serdang - Sarawirda Sarip 0123622969

Shah Alam - Jamri 0122811571

Shah Alam - Azian  0123096361

Kajang - Noriza 0126540172

 

MELAKA

Bandar Melaka -Mohd Hilmi 01223210737

 

 

 

K.LUMPUR

Sri Gombak- JUERINA 019-6418285

Bandar Kinrara - Cik Azizahwati 012-3997662

Cheras - Nurul Mirjant 0122719870

Jalan Kuchai Lama - Sohana 79840500

 

 

 

PENANG

Agilent - Kak Noor 046805222

KEDAH

Alor Setar - Rohani 0173594286

N.9

Seremban- Norhisyam 0192832737

KELANTAN

Pasir Tumbuh- Ismail Salleh 0199112765

Kubang Kerian - Zulkefli Junoh 0129635088